Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/aleefrajda.pl/public_html/kalisz/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2492

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/aleefrajda.pl/public_html/kalisz/wp-content/plugins/divi-builder/includes/builder/functions.php on line 5689
Wizyta domowa Św. Mikołaja - Animacje dla dzieci Kalisz - Aleefrajda.pl

Wizyta domowa Św. Mikołaja  

Wizyta św. Mikołaja czyli dzień na, który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci.

Prezenty, upominki, wspaniałe wspomnienia i moc radości. Każde dziecko marzy o wizycie Świętego Mikołaja, by móc się spotkać z tym wyjątkowym człowiekiem  i chwilę porozmawiać.

Dlatego dajemy taką możliwość, by uszczęśliwić Twoje dziecko na bardzo długo,by doświadczyło niezapomnianych chwili związanych ze Świętym Mikołajem.

Chcesz zrobić wyjątkową niespodziankę swojemu dziecku i zamówić św. Mikołaja na Święta? Zaproś Go już dziś. Każdy z naszych Mikołajów ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

W naszej ofercie do wyboru mają państwo wizytę prawdziwego św. Mikołaja- biskupa oraz św. Mikołaja- gwiazdora, współcześnie kreowanego przez media.

Nie czekaj!

By zamówić Wizytę Świętego Mikołaja należy wypełnić formularz, podając w treści:


Pięć minut przed wizytą odbieramy opisane prezenty i  listy do św. Mikołaja.

RADY ANIOŁKA:

  • Zachęć dziecko, aby przygotowało dla św. Mikołaja wierszyk, piosenkę a może taniec.
  • Przygotuj kamerę lub aparat fotograficzny, św Mikołaj uwielbia z rodziną pozować do zdjęć.
 

Czas trwania wizyty św. Mikołaja- ok.20-25 minut i dotyczy wizyt od (1-5 dzieci). W ofercie mamy również wizytę św.Mikołaja oraz śnieżynki, która zorganizuje zabawy, tańce ze św. Mikołajem. Odwiedziny z animacjami trwają 40-45 minut.

Wizyta św. Mikołaja

Wizyta św. Mikołaja+ śnieżynka

Czas trwania wizyty:

20-25 minut

40-45 minut

06.12.2017

100zł150zł

Pozostałe dni

80 zł

100 zł

Masz pytania?
Napisz do naslub zadzwoń

725 877 974
Napisz do nas